DUBULTIEGUVUMS! Reģistrējies biznesa apmācībām un saņem 50% atlaidi otram semināram vai apmācībām

DUBULTIEGUVUMS! Reģistrējies biznesa apmācībām un saņem 50% atlaidi otram semināram vai apmācībām

DUBULTIEGUVUMS! Reģistrējies biznesa apmācībām un saņem 50% atlaidi otram semināram vai apmācībām

Laikā, kad vairums uzņēmumu un to darbinieki cieš no krīzes izraisītajām sekām, zināšanas ir kļuvušas par vēl lielāku nepieciešamību – tieši zināšanas un prasmes var nodrošināt to, ka saglabājam konkurētspēju darba tirgū. “Biznesa Akadēmija” ir novērojusi, ka gan uzņēmumi, gan darbinieki paši aktīvi izmanto iespēju pieteikties apmācībām attālināti, lai nodrošinātu savu darbinieku izglītību vai pārprofilēšanos. Lai sniegtu vēl plašākam lokam iespēju apmeklēt aktuālākās apmācības, “Biznesa Akadēmija” laiž klajā jaunu akciju, aicinot reģistrēties biznesa apmācībām līdz 14. maijam un saņemt 50% atlaidi otram semināram vai apmācībām.

“Biznesa Akadēmija” šobrīd piedāvā plašu klāstu ar tiešsaistes un neklātienes semināriem, nodrošinot, ka ikvienam ir ērta iespēja gūt jaunas zināšanas. Tāpat uzņēmumi var izmantot iespēju pieteikt savus darbiniekus korporatīvajām apmācībām attālināti, kas ir gan daudz lētāk, gan ērtāk šobrīd, kad ir ļoti svarīgi nodrošināt savu darbinieku izglītību.

Šobrīd ikvienam ir iespēja pieteikties biznesa semināriem un izvēlēties sev piemērotāko apmācību kursu, sākot no lietvedības un mārketinga beidzot ar psiholoģiju un komunikāciju. “Biznesa Akadēmija” piedāvā plašu apmācību klāstu – vairāk kā 50 programmas – ar iespēju iegūt zināšanas un profesionālās prasmes attālināti.

“Biznesa Akadēmija” piedāvā gan iespēju celt savu kompetenci, piedaloties neklātienes apmācībās, gan tiešsaistē. Apmācības neklātienē nozīmē, ka dalībnieks patstāvīgi apgūst mācību vielu pēc elektroniski saņemtajiem materiāliem, pasniedzējs pieejams konsultācijām e-pasta vai videokonferences režīmā, bet tiešsaistes semināri nozīmē, ka apmācības notiks videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms.

Piesakoties apmācībām līdz 14. maijam, ikvienam ir unikāla iespēja saņemt zināšanas dubultā, izvēloties vēl kādu semināru, automātiski tam saņemot 50% atlaidi. Ņemot vērā līdzfinansējumu un tā piedāvātās iespējas, semināru apmeklēšana būs īpaši izdevīga.

Plašāka informācija par apmācībām un pieteikuma forma: registreties.lv/apmacibas