Garās darba nedēļas noslēgumā īpašā seminārā stāstīs kā meklēt talantus sevī un likt tiem strādāt savā labā

Garās darba nedēļas noslēgumā īpašā seminārā stāstīs kā meklēt talantus sevī un likt tiem strādāt savā labā

light-bulbs-fresh-hd-wallpaper

Tuvojoties jaunajam gadam, nereti cilvēki ir pārņemti ar jaunu pārmaiņu un talantu meklēšanu, un cenšanos izvirzīt jaunus mērķus. Lai tos sasniegtu un tie nepaliktu vien sarunu līmenī, Rīgas Psiholoģijas skola garās darba nedēļas noslēgumā, 14.decembrī, rīkos semināru, kur ar dažādām grupu un individuālajām metodēm mēģinās rūpīgi izplānot ceļu jaunu mērķu un talantu īstenošanai, kas veicinās pozitīvu domāšanu un ievērojamus sasniegumus.

Semināra laikā tiks skaidrots, kas ir talants un kā to atpazīt sevī, jo nereti pienāk tāds brīdis, kad vēlamies kaut ko mainīt, uzlabot, bet nezinam ko tieši, jo neesam atraduši savu aicinājumu, intereses un talantus. Semināra laikā katrs dalībnieks centīsies atklāt savu talantu caur dažādām prizmām. Talants ir spēcīgākais dzinulis uz panākumiem gan sacensībās, gan ikdienā. Tāpat apmācību laikā tiks izvērtēts pašraksturojums, sniegta informācija kā veidot sevi un savu atpazīstamību konkrētajā nozarē un kā pārvarēt šķēršļus un neapstāties pie izvirzītajiem mērķiem.

“Jauns gads ierasti nāk ar jauniem sapņiem un ambīcijām, bet ir cilvēki, kas baidās lolot lielus mērķus, jo uzskata, ka tas viņiem nav pa spēkam. Mūsos katrā ir kāds talants, par kuru, iespējams, nemaz nenojaušam, tāpēc tuvojoties gada beigām, rīkojam semināru, kura laikā centīsimies atrast mūsos apslēpto zeltu, kas nākamo gadu vainagos ar lieliem panākumiem,” stāsta semināra lektore Elita Dombrava.

Praktiskais seminārs “Kā atklāt un attīstīt talantus sevī un likt tiem strādāt savā labā” norisināsies 14.decembrī. Interesenti tiek aicināti pieteikt dalību zvanot pa tālruni 28487618 vai rakstot e-pastu: psihologijas.skola@hotline.lv