Par aktuālo likumdošanā un nodokļos – semināru cikls “Kvalifikācijas celšanas kursi grāmatvežiem”

Par aktuālo likumdošanā un nodokļos – semināru cikls “Kvalifikācijas celšanas kursi grāmatvežiem”

Grāmatvedība ir viens no svarīgākajiem uzņēmējdarbības elementiem – atbilstošas zināšanas un prasmes šajā jomā ir zelta vērtas, it īpaši, ja vēlies būt atbildīgs uzņēmuma vadītājs vai prasmīgs darbinieks. Lai arī grāmatvedības zināšanām lielākoties ir praktiska nozīme, jo ar tās palīdzību iespējams veidot grāmatvedības atskaites un pārvaldīt citus svarīgus finanšu dokumentus, mūsdienās grāmatvedība ir tik niansēta, ka ir svarīgi pārzināt katru sīkumu.

Lai parūpētos par savu izaugsmi, ikvienam ir iespēja apmeklēt praktisko semināru ciklu “Kvalifikācijas celšanas kursi grāmatvežiem”, kas sāksies jau no 5. februāra. Apmācībām iespējams pieteikties šeit.

Apmācībās tiks runāts par darba likumdošanu katram uzņēmumam un iestādei, PVN likuma praktisko piemērošanu uzņēmumiem un iestādēm. Tāpat ikvienam būs iespēja uzzināt visu par iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) un VSAOI piemērošana praktiskās situācijās, UIN likuma praktisku piemērošanu un deklarācijas aizpildīšanu un iesniegšanu EDS sistēmā, bet noslēguma seminārā dalībnieki uzzinās, kā veidot gada pārskatu un konsolidētā gada pārskatu.

Apmācību norises laiks: 12. februārī , 19. februārī, 26. februārī un 4. martā plkst. 14.00–18.00.
Cena: pateicoties programmas “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumam (vēl pieejams!) – viss apmācību kurss tikai EUR 299 + PVN (standarta cena EUR 599 + PVN).

Plašāka informācija un pieteikuma forma šeit: http://www.registreties.lv/kvalifikacijas-celsanas-kursi