Biznesa Akadēmija aicina savai komandai pievienoties pasniedzējus un lektorus

Biznesa Akadēmija aicina savai komandai pievienoties pasniedzējus un lektorus

Biznesa Akadēmija aicina savai komandai pievienoties pasniedzējus un lektorus

Semināru pasniedzējiem un lektoriem jaunas karjeras izaugsmes iespējas piedāvā Biznesa Akadēmija, kas savam kolektīvam aicina pievienoties dažādu jomu pārstāvjus, tai skaitā grāmatvedības, lietvedības, biznesa vadības u.tml., pasniedzējus.

“Zināšanām vienmēr būs liela vērtība. Arī šis gads mums ir atnācis ar jauniem izaicinājumiem un darba pilnām rokām. Tieši tāpēc mēs aicinām savam kolektīvam pievienoties strādātgribošus, uzņēmīgus un profesionālus pasniedzējus, kas palīdzēs mums visiem kopā strādāt pie izaugsmes,” norāda Biznesa Akadēmijā.

“Biznesa Akadēmija” nodrošina ikvienam ērtu iespēju gūt jaunas zināšanas, piedaloties profesionālās apmācībās un semināros tiešsaistē un neklātienē.

Šobrīd ikvienam ir iespēja pieteikties biznesa semināriem un izvēlēties sev piemērotāko apmācību kursu, sākot no lietvedības un mārketinga beidzot ar psiholoģiju un komunikāciju. “Biznesa Akadēmija” piedāvā plašu apmācību klāstu – teju 100 programmas – ar iespēju iegūt zināšanas un profesionālās prasmes attālināti.

“Mēs vēlamies saviem klientiem nodrošināt patīkamāko sadarbību, tāpēc nepārtraukti domājam arī par Biznesa Akadēmijas izaugsmi un attīstību. Jauni pasniedzēji, kas gatavi dalīties savās zināšanās, noteikti varētu palīdzēt mums to īstenot,” norāda Biznesa Akadēmija.

Biznesa Akadēmija aicina pasniedzējus sūtīt CV un tēmu, par kuru tie varētu vadīt apmācības, uz e-pastu: info@seminari.lv